בריקים | בריקס
צור קשר|מפה|המלצות|פרסומים|אודותינו|ראשי
 
 

אבני ריצוף גינה


אם אתם חושבים לשפר ולשפץ את מראה הגינה שלכם, כדאי לכם לבדוק את האפשרות לעשות זאת באמצעות שילוב אבני ריצוף גינה מיוחדות. זאת משום שמדובר בשיטה עיצובית בעלת תוצאות מוכחות בשטח – גינה יפהפייה שמאפשרת לכם ליהנות ממנה במשך כל עונות השנה.

עיצוב שמתחיל בריצוף  

אמנם, בדרך כלל כשחושבים על עיצוב גינה חושבים קודם כל על הצמחייה השתולה בה, אולם יש לשים דגש חזק גם על שאר האלמנטים שיכולים להפוך גינה מ"סתמית" למיוחדת במינה. אבני ריצוף גינה הן אלמנט שכזה. מדובר באבנים מאוד מיוחדות העשויות חמר ונקראות "בריקים" (או "בריקס"), אותם ניתן לרכוש בגוונים שונים. השימוש בלבנים אילו לצורך חיפוי משטחים חיצוניים או לצורך בניית גדרות ואלמנטים נוספים, מעניק לגינה מראה ייחודי ומקורי ואותנטי.

סוגים שונים – על פי הטעם


ישנם סוגים שונים של בריקים – כאלה מודרניים יותר וכאלה כפריים יותר, ואתם יכולים לבחור מתוכם את אלה שמתאימים יותר לטעם האישי שלכם ולעיצוב הכללי של הגינה ושל הבית. אין ספק כי שימוש נכון בהם, לאחר ייעוץ שתקבלו מאנשי מקצוע המבינים בתחום, יאפשר לכם ליהנות בצורה מושלמת מהתוצאה הסופית.
 
 

בתמונה, שימוש מיוחד באבנים בשתי צורות חיתוך לבניית מפל מים יצירתי ובריכה בגינה.

אליזבת בריקים

אליזבת בריקים מציעה לכם מגוון רחב של בריקים ושפע של אפשרויות עיצוב. ברשותנו מבחר בריקים המשמשים כאבני ריצוף לגינה, אשר מתוכם תוכלו לבחור את אלה שיתאימו לטעמכם האישי. הנכם מוזמנים לשוטט בגלריית התמונות כאן באתר ולהתרשם מהעיצובים השונים ומהאלמנטים השונים שניתן ליצור באמצעות אבנים אלה.


אז אם תמיד רציתם גינה מיוחדת במינה, ואם אתם אוהבים את מראה האבן היפהפה שיש בו משהו קסום ששום חומר אחר לא יוכל לספק – פנו אלינו ונשמח לספק לכם אבני ריצוף גינה שיתאימו בדיוק לטעם האישי ולתקציב שלכם.
בריקים מפרוקים
חיפוי קירות מודרני
בריקים רטרו
גלריית תמונות
פרויקטים
לבנים
חיפוי אבן
סוגי אבנים
» אבנים לריצוף גינה
» אבנים לריצוף
» אבני חימר
» אבנים לחיפוי קירות
בריקס - Bricks
מאמרים מקצועיים

© כל הזכויות שמורות  לאליזבת בריקים,  סוקולוב 91, רמת השרון קומת קרקע |  rachel@bricks.co.il|  טלפון:  054-4809550  

 

פייסבוק - אליזבת בריקים

https://www.facebook.com/home.php#!/bricks.co.il

··· PureSimple - בניית אתרי אינטרנט ··
את/ה נמצא/ת בדף אבנים לריצוף גינה